رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جشنواره شیرینی سنتی قزوین ظرفیت‌های گردشگری استان را تقویت می کند


16 دى, 1398 - 21:53 -- روابط عمومی2
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری:

جشنواره شیرینی سنتی قزوین ظرفیت‌های گردشگری استان را تقویت می کند

مدیرکل جذب و سرمایه گذاری استانداری قزوین گفت: برگزاری جشنواره شیرینی سنتی قزوین ضمن تقویت اشتغال و ارزش افزوده در اقتصاد به معرفی قزوین به عنوان مقصد گردشگری کمک می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 جلسه کمیته راهبردی خوشه شیرینی سنتی قزوین روز دوشنبه در دفتر معاونت اقتصادی استانداری قزوین تشکیل شد.

مرتضی علیخانی در این جلسه اظهار داشت: جشنواره شیرینی سنتی قزوین مقدمه‌ای برای برگزاری جشنواره‌ای در سطح ملی است و باید با کمک همه دستگاه‌های اجرایی و ذیربط بتوانیم اهداف تعیین شده ر پیاده کنیم.

وی اضافه کرد: برپایی جشنواره یک کار تیمی و گروهی است و همه باید در آن مشارکت کنند تا بتوانیم در معرفی شیرینی سنتی قزوین گام مؤثری برداریم.

مدیرکل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری قزوین تصریح کرد: شیرینی سنتی قزوین می‌تواند در ایجاد اشتغال و ارزش افزوده و رونق فضای کسب و کار نقش مهمی ایفا کند و به معرفی قزوین به عنوان مقصد گردشگری هم کمک کند.

وی بیان کرد: برنامه‌های متنوعی برای جشنواره پیش بینی شده که انتظار داریم محور همه برنامه‌ها فقط شیرینی سنتی قزوین باشد تا از هدف دور نشویم.

علیخانی یادآور شد: این جشنواره قرار است از ۱۵ تا ۱۸ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان برگزار شود و با پیش بینی برنامه‌های جانبی می‌توان به غنای آن کمک کرد.