رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پرونده‌های تسهیلات اشتغال روستایی قزوین تعیین تکلیف شوند


8 دى, 1398 - 21:03 -- روابط عمومی2
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری:

پرونده‌های تسهیلات اشتغال روستایی قزوین تعیین تکلیف شوند

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری قزوین گفت: تمام پرونده‌های تسهیلات اشتغال روستایی در استان قزوین باید تا پایان بهمن ماه سال جاری تعیین تکلیف شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مرتضی علیخانی  در کارگروه تسهیلات اشتغال روستایی استان قزوین، افزود: بانک‌های استان هرچه سریع‌تر باید برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی اقدام کنند چون با نزدیک شدن به ایام پایانی سال عملا فعالیت سیستم بانکی محدود خواهد شد.  
وی با بیان اینکه تاخیر در پرداخت‌ها به گران شدن تجهیزات و کم ارزش شدن تسهیلات منجر می‌شود، اظهار داشت: لازم است که بانک‌های عامل با متقاضیان و سرمایه‌گذاران واقعی تا حد ممکن همراهی کرده و تضامین بانکی را قبول کنند.
علیخانی به رتبه نامناسب بانک‌های استان قزوین در پرداخت تسهیلات اشاره کرد و گفت: انتظار داریم که سرعت عمل بانک‌ها در این زمینه افزایش یابد چون هیچ عذری برای تاخیر در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی پذیرفته نخواهد شد.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری قزوین نسبت به تاخیر در پاسخ استعلامات انتقاد کرد و گفت: علیرغم دستور استاندار مبنی بر پاسخ استعلام پرونده‌های سرمایه‌گذاری تا سقف ۲۰ روز، اما هنوز هم برخی دستگاه‌ها بعد از ۴۰ روز به استعلامات پاسخ می‌دهند که این روند قابل قبول نیست.
علیخانی همچنین به سرمایه‌گذاران غیرواقعی و فاقد صلاحیت اشاره کرد و اظهار داشت: تصمیم داریم تا در هفته‌های آتی مجوز مجتمع‌های خدمات رفاهی که در ۶ ماه گذشته هیچ گونه اقدامی انجام نداده‌اند را باطل کنیم.