رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با پاکدستی قدم های استوار ومحکمی برمی داریم


15 شهريور, 1398 - 23:41 -- روابط عمومی2
جمالى پور استاندار جدید قزوین:

با پاکدستی قدم های استوار ومحکمی برمی داریم

استاندار جدید قزوین گفت: بدون در نظر گرفتن سلایق و گرایش حزبی افراد از همه نیروهای انسانی شایسته، توانمند و معتقد به دولت بهره خواهیم گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

جمالی پور استاندار قزوین در اولین روز کاری خود به همراه معاونان استاندار_ یاری؛ رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان _فرماندارشهرستان قزوین و تعدادی از مدیران کل ستادی به دیدار آیت الله عابدینی؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین رفت.

 جمالی پور ضمن ابراز خرسندی از توفیق خدمت در استان قزوین عنوان کرد: برای ساختن کشوری آباد نیاز به همدلی و وفاق داریم وبا مشارکت جمعی می توانیم خدمتگزار خوبی برای مردم عزیز باشیم و برای خودمان عاقبت به خیری به همراه بیاوریم.
 جمالی پور گفت: فرصت بسیار محدود است ولی در این فرصت محدود می‌توان تاریخ ساز شد، خوشحالم با امام جمعه ای کار می‌کنم که مورد وثوق و احترام مردم است.
  استاندار  قزوین افزود: هدف قرار دادن نیروی انسانی، اولویت اول دشمنان انقلاب و نظام است و استکبار جهانی در صدد است با تفرقه افکنی در بین صفوف به هم پیوسته مردم عزیز ایران رسوخ پیدا کند.
 جمالی پور در ادامه بیان کرد: نگاه ما این است که بدون در نظر گرفتن تفکر ها و گرایش های حزبی همه نیروهای انسانی را که برای ما سرمایه محسوب می‌شوند به خدمت بگیریم و امیدواریم با حمایت های نماینده محترم ولی فقیه و بزرگان استان بتوانیم امکانات مناسبی را برای شهروندان عزیز استان قزوین فراهم سازیم.
 ایشان افزود:هدف ما جلب رضایت الهی و مردم است و برای نیل به این هدف با تلاش وافر و خدمتگزاری شبانه روزی می توانیم ذهنیت خوبی را از مسئولان برای مردم ایجاد کنیم.
جمالی پور در پایان گفت: مدیران ما باید ریسک پذیر باشند وبا جرات و جسارت و البته پاکدستی  بتوانند دست به کارهای بزرگ بزنند.